مشاوره و سفارش

ورق گالوانیزه

این نوع ورق فولادی پرکاربرد از ورق سرد تهیه می شوند و به ورق گالوانیزه مشهور هست به گونه ای که تمام سطح ورق دراول چرب زدایی میشود و از مرحله خشک کن عبور میکند. سپس وارد وان مذاب تشکیل شده از قلع و روی پوشانده میشود. این باعث میشود در مناطق شرجی و رطوبتی این ورق فولادی مقاومتر و جلوگیری از زنگ زدگی شود.

موارد استفاده

پوشش سقف سوله بصورت کرکره سینوسی ذوزنقه. پوشش دیوار کارگاهی یا سوله بصورت کرکره شادولاین. پوشش سقف ساختمان ها مسکونی و تجاری بصورت کرکره عرشه فولادی. حصار کارگاهی. مصارف زیادی در صنعت خودرو سازی و ساختمانی لوازم خانگی. ساخت و تولید لوازم خانگی مانند انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی، لباسشویی و … .

مزایای استفاده از ورق گالوانیزه

هزینه کمتر: روی مذاب با فولاد به خوبی به یکدیگر می‌چسبند و محصولی بسیار بادوام را تولید می‌کنند؛ در نتیجه روش گالوانیزاسیون نسبت به سایر روش‌هایی که برای جلوگیری از زنگ‌زدگی استفاده می‌شود، هزینه کمتری برای تعمیر و نگه‌داری دارد. شاید در مقایسه با سایر محصولات فولادی هزینه اولیه این محصول بالا به نظر برسد، اما اجرای آن به دلیل سرمایه‌گذاری بلندمدت (یعنی در طولانی مدت نیاز به تعمیر و نگه‌داری ندارد) بهترین گزینه برای اکثر پیمان‌کاران می‌باشد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه …، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع … آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید